Recep Tayyip Erdoğan @RTErdogan

Recep Tayyip Erdoğan @RTErdogan

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı - President of Turkey and AK Party Chairman

twitter.com/RTErdogan

ツイート5,986フォロワー 13,821,714フォロー 95

 • Recep Tayyip Erdoğan

  Ülkemizin gelişmesine ve ilerlemesine değerli katkılarda bulunmuş, devlet ve siyaset adamı olarak milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinmiş 9. Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel'i vefatının 4. yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyorum.

  256 888
 • Erdoğan Dijital Medya

  Cumhurbaşkanımız @RTErdogan: "Doğu Akdeniz’de, münhasır ekonomik bölgelerde bize ayrılmış olan yerlerde aramalarımızı devam ettiriyoruz, devam ettireceğiz. Biz bir kabile devleti değiliz. Türkiye Cumhuriyeti'yiz."

  300 2,093
 • Recep Tayyip Erdoğan

  İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Olağan Genel Kurulu

  299 2,426
 • Recep Tayyip Erdoğan

  Asya'da İşbirliği ve Güven Arttırıcı Önlemler Konferansı'nın dünyamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Başta ev sahibi Tacikistan olmak üzere tüm üye ülkelerin devlet ve hükumet başkanlarına bu önemli platforma vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum.

  156 2,048
 • Recep Tayyip Erdoğan

  Konferans ve Zirve marjında bir dizi ikili temaslarda da bulunduk. İran Cumhurbaşkanı Ruhani, Çin Devlet Başkanı Şi, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ve Katar Emiri El Sani ile ülkelerimiz arasındaki ilişkileri güçlendirmeye vesile olacak verimli görüşmeler gerçekleştirdik.

  141 2,072
 • Recep Tayyip Erdoğan

  Suriye, terör sorunu, barış ve istikrarı zedeleyen tek taraflı yaptırımlar, Kudüs gibi küresel ve bölgesel hassasiyet içeren konularda oldubitti gayretleri başta olmak üzere, Konferansın türlü sorunlar karşısında ortak adımlar atabileceğimiz bir platform olabileceğini belirttim.

  48 920
 • Recep Tayyip Erdoğan

  Zirvede yaptığım konuşmada bölgesel ve küresel hadiselerin dünyada düzenin değil, maalesef düzensizliğin hakim olmasına yol açtığını, Türkiye olarak bizim ise çevremizdeki dinamikleri barış, refah ve istikrar doğrultusunda şekillendirmenin gayretinde olduğumuzu ifade ettim.

  82 1,054
 • Recep Tayyip Erdoğan

  Asya’da İşbirliği ve Güven Arttırıcı Önlemler Konferansı 5. Zirvesi vesilesiyle 14-15 Haziran'da Tacikistan'ın başkenti Duşanbe'ye resmi ziyarette bulundum. Kritik bir dönemde icra edilen bu zirve, ortak çabalarımızla, içerikli, temsil kabiliyeti yüksek bir foruma dönüşmüştür.

  545 3,743
 • AK Parti

  Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan, CICA 5. Zirvesi’nde konuşuyor...

  237 1,517
 • AK Parti

  Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Duşanbe ziyareti öncesi açıklamalarda bulunuyor...

  325 1,538
 • Recep Tayyip Erdoğan

  Sevgili yavrularım, kıymetli öğretmenim, bu güzel #karnegünü mesajınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizi ve tüm Türkiye'deki öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum. Hepinize mutlu, keyifli tatiller!

  1,728 6,990
 • T.C. Cumhurbaşkanlığı

  Ülkemizin güvenliği, asayişin sağlanması ve halkımızın huzuru için milletimizle iç içe çalışmalarını sürdüren @jandarma’nın kuruluş yıl dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz.

  181 1,446
 • Recep Tayyip Erdoğan

  Vefatının 32. yıl dönümünde kıymetli mütefekkir, müellif ve mütercim Cemil Meriç’i rahmetle ve saygıyla yad ediyorum.

  333 4,049
 • Recep Tayyip Erdoğan

  Hiçbir şeyin ve hiç kimsenin milletimize verdiğimiz sözleri yerine getirmemizin önüne geçmesine müsaade etmeyeceğiz. Rabbimiz izin, milletimiz destek verdiği sürece, son nefesimize kadar bu kutlu yolda mücadeleyi sürdüreceğiz.

  4,942 7,002
 • Recep Tayyip Erdoğan

  Yeni Askerlik Sistemi düzenlemesinin ülkemize, milletimize, gençlerimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize hayırlı olmasını diliyorum.

  2,021 7,342
 • Recep Tayyip Erdoğan

  Gerilim siyasetine asla tevessül etmeyecek; demokrasiden, milli iradenin üstünlüğünden taviz vermeden bu uzun ve ince yolu kat edeceğiz.

  1,151 5,067
 • Recep Tayyip Erdoğan

  Ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında zor zamanlarda insanlara umut olan, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan Türk Kızılay'ının 151. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. https://www.tccb.gov.tr/basin-aciklamalari/365/105628/turk-kizilayi-nin-kurulus-yil-donumu …

  1,755 4,751